2019-06-16 Egzaminy na stopnie kyu

Jak co roku, o tej porze w naszym klubie mamy święto. Egzaminy na stopnie KYU. Seminarium tym razem odbyło się w niedzielę 16 czerwca, a całość tj. treningi i sesję egzaminacyjną przeprowadził nasz nauczyciel, sensei Artemi Mechliński. Na staż stawiła się liczna grupa dzieci, młodzieży, oraz dorosłych adeptów naszego klubu. Miło nam było gościć również kilka osób, które przyjechały do nas na staż z zaprzyjaźnionego klubu z Chojnic. Nie zabrakło też, oczywiście, silnej grupy rodziców, którzy w napięciu kibicowali swoim pociechom 🙂 Ciekawą formułą jaką wprowadził prowadzący sensei Mechliński było to, by każde dziecko podczas treningu ćwiczyło z osoba dorosłą. Myślę, że było to niezwykłą niespodzianką dla naszych najmłodszych, a dla starszych niecodziennym doświadczeniem. Egzaminy dla dzieci również odbyły się w podobnym schemacie. Dziecko zdające i jeden, dwóch, a nawet w niektórych przypadkach trzech dorosłych UKE. Egzaminy dziecięce, jak i dla dorosłych przebiegały na bardzo wysokim poziomie. Jednak, na szczególne wyróżnienie zasługują Kacper zdający na 12 KYU, Tymek na 11 KYU, oraz Kinga i Michalina zadające na 9 KYU.

Wielkie brawa dla wszystkich zdających !!!

Zobacz wszystkie zdjęcia >>

Leave a Comment